in

Rock FM’de neler oluyor?

Rock FM’i bizim sevdiğimiz hale getiren şahane ekip – Mesut Süre, Kemal Ayça, Metehan Mert Çakır, Orhan Erokyar (Ozzy), Çetin Cem Yılmaz, Abdülkadir Elçioğlu (Aptülika) ve daha niceleri… Çok geniş kitlelerce sevilen programlar yapmayı başardılar, Rock FM’i bizim için ayrı bir yere taşıdılar. Artık bir çoğu bizimle olmayacak çünkü bildiğiniz (ya da bilmediğiniz) üzere Rock FM el değiştirdi.

Kadroya bak be!
Kadroya bak be! – Rock FM

 

Rock FM, Gitassi Medya tarafından satın alınan Nar Group’un bünyesinde yer alıyor. (Merak edenler için Gitassi Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Adıyaman’ın twitter’ı: https://twitter.com/ismailadiyaman_ )

Bu el değişimi sonrasında ise taşınma, maddi konularda anlaşamama, ileriye dönük planlar için fikir ayrılıkları vb. sebepler ile, Mesut Süre’nin söylediği şekli ile onlara karşı herhangi bir olumsuz tavır olmadan, bu kadrodaki ağır toplar ayrılma kararı almış durumda. Mesut Süre & Kemal Ayça, bayramdan sonra başlamak üzere yeni bir radyo kanalı ile görüştüklerini açıkladılar. Yeni gelişmeleri bekliyoruz, eğer siz sevgili 2HBN takipçilerinin de ekleyebileceği yeni bilgiler var ise, paylaşmanızı rica ediyoruz…

Sözü Mesut Süre ve Kemal Ayça’ya bırakıyoruz… Seviyoruz sizi. Takipteyiz.
https://www.instagram.com/p/BJ_onyZAy2y/

Yeni edit: 19 Eylül Pazartesi’nden itibaren Arka Koltuk sabahları 07-10’da, Rabarba da akşam 17:00-19:30’da  87.7 Kent FM’de olacak, gözümüz aydın =)
https://www.instagram.com/p/BKDvGfkg0T2/

Peki sizce nasıl olmuş?

1 point
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Baran Kısa Film

iPhone 7 Duyuruldu