in ,

Burn Electronica Festival 2016

13-14 Ağustos’ta

Burn Electronica Festival’e çok az kaldı. Etkinliklerimizin tek tek iptal edildiği bu günlerde tadını çıkarmanız gereken bir etkinlik. Mutlaka gitmeye çalışalım, gidelim ki etkinlik sektörümüz bu yıkılmaya yüz tutmuş durumundan yine bizim sayemizde kurtulsun.

electronica-festival-dj set

Biletler Biletix’te. Bilet almak için tıklayın.

“Burn Electronica Festival Istanbul 2016”, 13 – 14 Ağustos’ta Suma Beach’te…

Burn Electronica Festival Istanbul 2016
13-14 Ağustos
Suma Beach

Dubfire ★ Scuba ★ Black Coffee ★ ANNA ★ Efdemin ★ Aril Brikha ★ Ripperton ★Re.You ★ Elekfantz ★ Musumeci ★ Crew Love Showcase: Soul Clap, Wolf+Lamb, Pillow Talk, Nick Monaco ★ Birol Giray “Beegee” ★ Alican ★ Sezer Uysal ★ Ferhat Albayrak ★ Ahmet Şendil ★ Ilker Aksungar ★ Ömür & Altan ★ Doruk Guralp ★ Gökce Özer ★ Discolog ★ Gadi Mitrani ★ Batur ★Mert Yücel ★ Ali Efe Dinç ★ Rubsilent ★ Gökberk ★ Jack In the Box ★ Yang ★ Moophy ★ Marlo★ Selim Savaf ★ Gökhan Sakaltaş ★ Erkan Kara ★ Efe Kantel ★ Drell

Burn Electronica Festival
Burn Electronica Festival

FG 93.7 tarafından 2004 yılından beri düzenlenen, 150.000’i aşkın müzik severi ve dünyaca ünlü 600’den fazla sanatçıyı ağırlayan Electronica Festival, Burn Energy ana sponsorluğu ile 2 yıl aradan sonra İstanbul’a geri dönüyor. Müzikseverlerin 2016 yazında kendilerini müzik ve doğanın iç içe olduğu bir atmosferde bulacağı, İstanbul’un en gözde açık hava mekanlarından Suma Beach’e davet eden Burn Electronica Festival;elektronik müzik sahnesinin son dönemdeki en başarılı isimleri eşliğinde aralıksız sürecek müzik deneyiminin yanı sıra; birçok aktivite, workshop ve pop-up shop’larla da festival deneyimini artırmaya hazırlanıyor.

Dubfire, Scuba, Black Coffee, ANNA, Efdemin, Aril Brikha, Ripperton, Re.You, Elekfantz, Musumeci’nin yanı sıra Crew Love Showcase dahilinde Soul Clap, Wolf + Lamb, PillowTalk ve Nick Monaco’nun sahne alacağı festivalde FG 93.7 DJ’leri de ev sahipliği yapıyor. Güçlü sanatçı kadrosu ve etkileyici mekanıyla katılımcıların tüm duyularına hitap edeceği Burn Electronica Festival İstanbul 2016’nın avantajlı biletleri satışta!

Burn Electronica Festival İstanbul 2016’nın destekçileri ise %100 Music ve Limits Off

#Burn
#electronicafest
#welovetocomeback

Peki sizce nasıl olmuş?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

neptune tarafından yazılmıştır

it was 2 hours before neptune.

No Man’s Sky

Die Antwoord vs Suicide Squad